FŐOLDAL

KAPCSOLAT

MÉDIAAJÁNLAT

REGISZTRÁCIÓ HÍRLEVÉL
PC-ÁRUHÁZ DRIVERS SZAMITOGEP Antivirus SZAKÜZLET

· Aktuális fórumok
·  Vinyó betűk.
·  FujitsuSiemens AMILO Li 1718 WiFi hiba
·  eladó notebook processzor
·  fujitsu siemens d1844 driver
·  Internet Explorer 9
·  Videóból képek
·  youtube mp3 converter
·  szám címe
·  windows 7 (x86) vagy (x64)
·  Vinyó gondok
·  SOS ! Laptop gond! Nézz be! <----
·  sokáig kikapcsolt telefon
·  DVMP Pro serial?
·  tv adás felvétele
·  BAJ VAN A GÉPEDDEL? SEGÍTÜNK!!!
·  Turbo Boost Driver - MINEK?
·  GPS
· Fórumok - Windows - windows 7 (x86) vagy (x64)
ladapower - 2009-11-16 18:44:16 válasz erre
Mindennek ára van. Vagy maradnak a régi állapotok, vagy sok túrás árán kicsit megújul a város. Én utóbbira szavazok. Itt kertvárosban is megy a túrás, a Diána tér és környéke -piac- már majdnem kész van, végre normálisan fog kinézni.

Természetesen örülök neki, hogy hosszú idő után végre elkezdődött valami, csak a tettye annyira szét ven túrva... Ott töltöttem a gyerekkoromat :(
No meg barátnőmmel voltam otthon, és nem tudtam sokmindent megmutatni az építkezések miatt. Csak ez bosszant :)
Amúgy várom, hogy elkészüljön, s pompájban láthassam szülővárosomat :)
xxxx - 2009-11-16 14:35:08 válasz erre
"Voltam nyaralni Pécsen.. Teljesen ki voltam akadva, hogy mennyire szét van túrva az egész város... Különösen a Tettye volt szánomra fájó pont."

Mindennek ára van. Vagy maradnak a régi állapotok, vagy sok túrás árán kicsit megújul a város. Én utóbbira szavazok. Itt kertvárosban is megy a túrás, a Diána tér és környéke -piac- már majdnem kész van, végre normálisan fog kinézni.
ladapower - 2009-11-16 11:15:28 válasz erre
Mondjuk eddig sem csináltam belőle nagy titkot, hogy pécsi vagyok (ladapoverrel együtt, csak ő diszidált :)).

Voltam nyaralni Pécsen.. Teljesen ki voltam akadva, hogy mennyire szét van túrva az egész város... Különösen a Tettye volt szánomra fájó pont.

Amúgy élek :)

Látom megy az anyázás ezerrel :)
droland - 2009-11-15 19:27:52 válasz erre
Egy csomó iskola még nem kapta meg hivatalosan. Muszályak lesznek bővíteni a regisztrációk számát.
visormail - 2009-11-15 18:39:57 válasz erre
visor fenn van de a 2nd le-ben

Windows 7 keresés 2. találat (most). Benne van a nevében hogy tisztaszoftver.

Olvastad mi van a topikjában? Elérte a max mennyiséget a kulcs.
droland - 2009-11-14 08:30:19 válasz erre
xxxx összességében NEM fogsz benne csalódni. Az más kérdés, hogy virtualban hogy érzi magát, de ez megint már egy másik kérdés...
xxxx - 2009-11-13 22:03:53 válasz erre
Na közbe lejött a w7, asszem hétvégén virtuálgépbe tesztelgetem.
xxxx - 2009-11-13 21:51:31 válasz erre
Ja, azt hittem valami komoly újdonság :) Nekem ilyen a default "képlopó" gnome alatt:

visormail - 2009-11-13 20:00:31 válasz erre
Ez a pro is kb ugyanannyit foglal telepítés nincs nagy különbség a starterhez úgyhogy asszem akkor azt hagyom is és maradok ennél a pronál, jó ez a változat is nem szedek le külön egy pro-t úgytűnik az autoaktíválás se kavar be neki.

A snipping tool egy képlopó, a magyar winbe képmetsző néven van a kellékekbe és tök jó. Amikor elindítod akkor lefényképezi az egész képernyőt amit látsz és egy keretet húzhatsz hogy melyik részét akarod lementeni.
droland - 2009-11-13 20:00:06 válasz erre
Szeretném felhívni a figyelmet, hogy pl. a PRO-ban csak alapból nem települnek a játékok, a programok hozzáadása/elvételénél van lehetőség a windows szolgáltatások hozzáadásaánál berakni őket utóbb (és sok minden mást is, akár IIS, FTP szolgáltatás, bármit)
Előző 10
Következő 10
Lap: 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9, 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15 , 16 , 17 , 18 , 19 , 20 , 21 , 22 , 23 , 24 , 25
© szamitogep.hu