FŐOLDAL

KAPCSOLAT

MÉDIAAJÁNLAT

REGISZTRÁCIÓ HÍRLEVÉL
PC-ÁRUHÁZ DRIVERS SZAMITOGEP Antivirus SZAKÜZLET

· Aktuális fórumok
·  Vinyó betűk.
·  FujitsuSiemens AMILO Li 1718 WiFi hiba
·  eladó notebook processzor
·  fujitsu siemens d1844 driver
·  Internet Explorer 9
·  Videóból képek
·  youtube mp3 converter
·  szám címe
·  windows 7 (x86) vagy (x64)
·  Vinyó gondok
·  SOS ! Laptop gond! Nézz be! <----
·  sokáig kikapcsolt telefon
·  DVMP Pro serial?
·  tv adás felvétele
·  BAJ VAN A GÉPEDDEL? SEGÍTÜNK!!!
·  Turbo Boost Driver - MINEK?
·  GPS
· Fórumok - Windows - windows 7 (x86) vagy (x64)
droland - 2009-11-09 07:39:07 válasz erre
!realtek high audio-ra click! NEM NEM NEM!!!
droland - 2009-11-09 07:36:43 válasz erre
www.realtek.com.tw (realtek high audio-ra click) és telepítés után a vezérlőpultban vagy így vagy ugy (itt már pc chipset és laptop névtől függ, pl. nekem acer audio manager néven fut, de msi-n meg msi néven futna) megjelenik a kezelő panel (természetesen ne kategória nézetben legyen a vezérlőpult)
atiqua - 2009-11-09 07:33:23 válasz erre
Viszont hang az továbbra sincs, de a hang eszközökben, ha nyomok egy tesztet, akkor a potméter ugrál. Ha a mikrofont birizgálom az is ugrál. Ha a tálcán a hangerő ikonra kattintok, az is ugrál arra a tipikus windows hangra. A hangeszközöknél van egy olyan, hogy beállítás, ahol az 5.1-et, vagy a sztereót tudom beállítani, ha ott 5.1-nél csinálok egy tesztet és amikor a két hátsót szólaltatja meg, akkor megszólalnak a hangfalak. Ha sztereóra állítom be, akkor egyáltalán nem szól. Ja persze, nem 5.1-es a hangcucc, csak egy hifi van összekötve. Ez a saját driverjével, de egy újabbal is elértem ezt. A hangkártya 5.1-es. Mi a büdös.....csináljak. Hát remélem érthető voltam...:) Remélem lesz pár tipp. Előre is köszi!

Akkor csak annyi kérdésem lenne, hogy jó helyre van-e dugva a hifi (általában zöld), illetve ha igen, akkor nincs-e elállítva a driverben a kimenet a zöldről?
Balyka - 2009-11-08 23:09:28 válasz erre
Egyébként most nézem, hogy ezen nem Realtek, hanem Adi audiochip van, na ahhoz nem sok esélyt látok.
Meg egyébként is kérdéses, hogy egy ilyen régi laphoz vannak-e megfelelő W7-es driverek. (Asusnál nincsenek)

Biztos, hogy Realtek audiochip van benne, mert az alaplap telepítőjén a driverek közt is az van. Nemrég felraktam azt, és érdekes módon hiba nélkül felment, nem írta, hogy nem lenne kompatibilis ehhez az op-rendszerhez. Viszont hang az továbbra sincs, de a hang eszközökben, ha nyomok egy tesztet, akkor a potméter ugrál. Ha a mikrofont birizgálom az is ugrál. Ha a tálcán a hangerő ikonra kattintok, az is ugrál arra a tipikus windows hangra. A hangeszközöknél van egy olyan, hogy beállítás, ahol az 5.1-et, vagy a sztereót tudom beállítani, ha ott 5.1-nél csinálok egy tesztet és amikor a két hátsót szólaltatja meg, akkor megszólalnak a hangfalak. Ha sztereóra állítom be, akkor egyáltalán nem szól. Ja persze, nem 5.1-es a hangcucc, csak egy hifi van összekötve. Ez a saját driverjével, de egy újabbal is elértem ezt. A hangkártya 5.1-es. Mi a büdös.....csináljak. Hát remélem érthető voltam...:) Remélem lesz pár tipp. Előre is köszi!
dagonya - 2009-11-08 23:07:49 válasz erre
semmi hátrányt nem vettem észre a 64bit miatt!

... meg előnyt se
Zelk - 2009-11-08 22:23:45 válasz erre
Hali!

most tettem fel a win7 x64-et. féltem tőle, hogy szívni fogok vele, de:
nod32, total commander, firefox, adobe, office minden egy zokszó nélkül felment. alaplaphoz honlapján találtam 64bites drivert, videokártya, audigy sb kártya, epson nyomtató, labtech webcam, logitech formula kormány, mindenhez 1perc alatt lett driver. ja, játékok eddig nem nagyon kérdeztek vissza, hogy ez milyen bites. semmi hátrányt nem vettem észre a 64bit miatt!
Cobra. - 2009-11-08 21:35:36 válasz erre
Egyébként most nézem, hogy ezen nem Realtek, hanem Adi audiochip van, na ahhoz nem sok esélyt látok.
Meg egyébként is kérdéses, hogy egy ilyen régi laphoz vannak-e megfelelő W7-es driverek. (Asusnál nincsenek)
Cobra. - 2009-11-08 21:30:47 válasz erre
Nem a Google-t kellett volna indítanod, hane ma Realtek oldalát.
ftp://202.65.194.212/pc/audio/6305_Vista_Win7_PG53 7.zip
Balyka - 2009-11-08 20:53:40 válasz erre
Droland a te embered balyka!

Nagyon jó lenne, ha tudna valaki segíteni...:))
veryfery - 2009-11-08 20:44:53 válasz erre
Droland a te embered balyka!
Előző 10
Következő 10
Lap: 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15 , 16 , 17 , 18 , 19, 20 , 21 , 22 , 23 , 24 , 25
© szamitogep.hu