FŐOLDAL

KAPCSOLAT

MÉDIAAJÁNLAT

REGISZTRÁCIÓ HÍRLEVÉL
PC-ÁRUHÁZ DRIVERS SZAMITOGEP Antivirus SZAKÜZLET

· Aktuális fórumok
·  Vinyó betűk.
·  FujitsuSiemens AMILO Li 1718 WiFi hiba
·  eladó notebook processzor
·  fujitsu siemens d1844 driver
·  Internet Explorer 9
·  Videóból képek
·  youtube mp3 converter
·  szám címe
·  windows 7 (x86) vagy (x64)
·  Vinyó gondok
·  SOS ! Laptop gond! Nézz be! <----
·  sokáig kikapcsolt telefon
·  DVMP Pro serial?
·  tv adás felvétele
·  BAJ VAN A GÉPEDDEL? SEGÍTÜNK!!!
·  Turbo Boost Driver - MINEK?
·  GPS
· Fórumok - Windows - windows 7 (x86) vagy (x64)
visormail - 2009-11-11 11:48:34 válasz erre
Egyébként ezt a Win7 Starter-t be lehet szerezni valamiylen illegál forrásból? Egy virtuális gépen megnézném magamnak. lehet meg is tartanám, ha nem eszik sokat.
xxxx mi a helyzet? Kipróbáltad már a startert?
xxxx - 2009-11-11 08:46:25 válasz erre
"xxxx ha emléxel rá volt itt valaki, aki hasonló hangot ütött meg ellenem ..."

Nem emlékszem, hogy téged itt valaha bárki konkrétan lekurvaanyázott volna.

droland - 2009-11-11 08:42:24 válasz erre
xxxx ha emléxel rá volt itt valaki, aki hasonló hangot ütött meg ellenem (és én egy rossz szót, beszólást nem mondtam neki) és cserébe kinyaltátok a seggét és akkor is én voltam a hibás.

1/ Tehát ha már próbáltam nem beszólni, cserébe ezért beszóltak, és ezért én voltam a köcsög.

2/ Beszólok és akkor is köcsög vagyok.

Akkor inkább a 2. pontot választom.
dagonya - 2009-11-11 08:20:28 válasz erre
droland ámokfut
atiqua - 2009-11-11 07:37:09 válasz erre
Win7 x86 és Win7 x64 között nincs hasonlítási alapom. Xp x86 és Win7 x64 között van. A 64 bitesen természetesen a neki megfelelő driverek vannak fent, +64 bites K-Lite codec pack van fent. XP-n egy HD-ready film, 1280x544 felbontással, mkv kódolásban akadt, kb 20-22fps volt a lejátszás. Win7-en egy szintén mkv 1920x1080 felbontásban sem akad. Kereken 4GB memória, bár nem hinném, hogy pont az a 800MB számítana.

Egyébként miért nem vesz mindenki Trabantot városi közlekedésre? 50-nel az is tud menni. A szarnak bárkinek is BMW vagy akár egy Opel... Vagy ha ugyannyiba kerül és ugyanannyit fogyaszt egy 1.4l-es meg egy 2.0l-s ugyanolyan autó, akkor nem az 1.4-est fogom venni... Persze lehet BKV-val is közlekedni :) /*Burkoltan Win vs Linux.. :D*/
Ugyanez a helyzet a 2-4-6-nyolcmillió GB memóriával is. Miért NE legyen benne a több, miért NE legyen tartalék? Hiába, hogy a számok szerint szinte soha nem megy fel 3GB fölé a memóriahasználatom, ha egyszer kiveszem azt a +1GB-t, akkor érzem, hogy nem ugyanaz a rendszer. És nem a dual-channel miatt, azt speciel kapcsolhatom ki-be, nincs változás. C2Q proci is fölösleges, mert egy átlag programnak 1x3GHz is bőven elég. Szerintem vissza mindenkinek a P3-at és a Win98-at 16 bites programokkal. Hardcore szakértőknek még a Win98SE is tiltott! De most tényleg. Minek fejlődni?
xxxx - 2009-11-11 07:36:30 válasz erre
droland, te egy idióta vagy.

"NE akard már nekem bebeszélni, mert egyszerűen ALJAS GECI HAZUGSÁG, hogy 64bites operációs rendszeren a 32bites grafikus alkalmazás program több memóriához fér hozzá."

És ki mondott ilyet, ember? Én biztos nem.
Mondom: IDIÓTA vagy. Beszélsz összevissza, aztán önmagaddal vitatkozol, meg még anyázol is.

Ja, és te is általánosítasz.
"KURVÁRA nem darál a rendszer 32biten sem,.."
Ez nem általánosítás? NÁLAD nem akad, ettől másnál még akadhat attól függően, hogy mennyi és milyen programot használ egyszerre.

A többire nem is reagálnék, hoztad a szokásos formádat, de ezzel a kurvaanyázással még alul is múltad önmagad.

droland - 2009-11-11 06:36:08 válasz erre
"xxxx és nem kell dobálózni program nevekkel. Erről már lekéstél, mert hozzászóló általánosított, NEM MONDOTT konkrét NAGY MEMÓRIAIGÉNYŰ programot.
droland - 2009-11-11 06:35:33 válasz erre
xxxx elmondanád nekem, hogy MIT KEZDJEK egy 32bites programmal 64bites operációs rendszeren ha mondjuk egy 1789246587345687435678346873463478346t78 terrabájtos képet akarsz beolvasni?

NE akard már nekem bebeszélni, mert egyszerűen ALJAS GECI HAZUGSÁG, hogy 64bites operációs rendszeren a 32bites grafikus alkalmazás program több memóriához fér hozzá.

Ugyanis ti itt nekem ezt akarjátok bebeszélni. Ugyanis előző felhasználó EGYÁLTALÁN NEM EMLÍTETTE azt a tényt, hogy a 64bites operációs rendszerén CSAK ÉS KIZÁRÓLAG 10000000%-ban 64bites programokat használ, mint ahogy te sem írtad.

Ha pedig ez nem így van, akkor hogy lehetséges az, hogy a 32bites alkalmazásod a 64bites OS alatt nem gond neki akár több mint 2gbos kép kezelése, HA TÉNYKÉNT TUDJUK, hogy 64bites OS-en windows alatt a kiosztható max memória 2gb és E SZERINT IS írja meg minden programozó a munkáját?
droland - 2009-11-11 06:31:24 válasz erre
xxxx és nem kell dobálózni program nevekkel. Erről már lekéstél, mert hozzászóló általánosított, NEM MONDOTT konkrét programot.

ÁLLÍTANI ÚGY KELL, hogy az utólag is megállja a helyét, ne legyen szükség KORREKCIÓRA.

Ezt állította:

"kilépek azonnal használható windows fogad és ezek után nem kell éveket várni mire bejön egy firefox, mert memóriát kell felszabadítani és "swappol" a vinyó mint állat. ja, szoktam játszani is és megy a gta4 ami végre nem akad."

Tehát először is:

1/ Kibaszottul KURVÁRA sajnálom azt az embert, akinél éveket kell várni, mire bejön a firefox.

DÉLUTÁN készítek egy felvételt, AMI BIZONYÍTJA, hogy EZ NEM IGAZ!

2/ "ja, szoktam játszani is és megy a gta4 ami végre nem akad."

AZ AMI VÉGRE NEM AKAD kifejezéssel hozzászóló azt akarja sugallni, hogy a VILÁGON MINDEN KIBASZOTT 32BITES OPERÁCIÓS RENDSZERT HASZNÁLÓ FELHASZNÁLÓNAK a gta4 MÁRPEDIG AKAD!

BESZAROK, hogy beveszitek ezt a sok rizsát :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

droland - 2009-11-11 06:25:24 válasz erre
Azon akadtam ki, hogy előző hozzászóló egyértelműen ÁLTALÁNOSÍTOTT, hogy 32bites rendszeren BÁRMILYEN PROGRAMBÓL KILÉPVE a rendszer márpedig MÁSODPERCEKEN KERESZTÜL HASZNÁLHATATLAN és sokáig darál a vinyó.

Általánosítva ezt mondta!

HA NEKI szabad általánosítva azt mondani, hogy egy 32bites rendszer bármilyen nemű felhasználás esetén programból való kilépésnél MÁRPEDIG soksoksoksoksoksoksoksoksoksoksoksoksoksoksoksoksoksoksoksok soksoksoksoksoksoksoksoksoksoksoksoksoksoksoksoksoksoksoksok soksoksoksoksoksoksoksoksoksoksoksoksoksoksoksoksoksoksoksok soksoksok másodpercig használhatatlan mert a vinyó darál, ezek után jövök én, aki BIZONYÍTJA, hogy ez az általánosítás egy ALJAS GECI HAZUGSÁG.... és akkor ÉN VAGYOK A GECI?

Én bizonyítottam a KURVA ANYÁTOKAT, hogy az !!!!!!!!!!!ÁLTALÁNOSÍTÁS NEM IGAZ!!!!!!!!!!!!!! és még én vagyok a geci?

Szopjatok szart (itt ugy látszik más stilus tényleg nem megy!)
Előző 10
Következő 10
Lap: 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15, 16 , 17 , 18 , 19 , 20 , 21 , 22 , 23 , 24 , 25
© szamitogep.hu