FŐOLDAL

KAPCSOLAT

MÉDIAAJÁNLAT

REGISZTRÁCIÓ HÍRLEVÉL
PC-ÁRUHÁZ DRIVERS SZAMITOGEP Antivirus SZAKÜZLET

· Aktuális fórumok
·  Vinyó betűk.
·  FujitsuSiemens AMILO Li 1718 WiFi hiba
·  eladó notebook processzor
·  fujitsu siemens d1844 driver
·  Internet Explorer 9
·  Videóból képek
·  youtube mp3 converter
·  szám címe
·  windows 7 (x86) vagy (x64)
·  Vinyó gondok
·  SOS ! Laptop gond! Nézz be! <----
·  sokáig kikapcsolt telefon
·  DVMP Pro serial?
·  tv adás felvétele
·  BAJ VAN A GÉPEDDEL? SEGÍTÜNK!!!
·  Turbo Boost Driver - MINEK?
·  GPS
· Fórumok - Windows - windows 7 (x86) vagy (x64)
veryfery - 2009-11-11 18:56:41 válasz erre
xxxx mér nem jön már? lefagyott a linuxa, vagy már fent van neki a starter és az fagyott szét?

Neki a windows alapból fagy mert nem akar hozzáérteni!
veryfery - 2009-11-11 18:35:51 válasz erre

a gta 4 játéknál akadozást a memória használatra értettem (nem tudok pontos adatokkal szolgálni mennyivel), de látványosan kevesebbet tölt a játék, mint előtte.

Azért én ezt a programot már próbáltam gyermekem C2D gépén (E6850) amiben 2GB van, de úgy ugrik a játék minden ponton mint nyuszi a fűben! Ha neked problémáid vannak akkor máshol kell keresgélni, de persze sokkal egyszerűbb nyers erővel megoldani, ami esetedben a plusz RAM.
xxxx - 2009-11-11 18:31:05 válasz erre
visormail:
"xxxx mi a helyzet? Kipróbáltad már a startert?"

Nem, nincs még meg (az az igazság, hogy annyira nem is kerestem :))
veryfery - 2009-11-11 18:30:14 válasz erre
Na, jól kimaradtam 3 fejezetből :-) Majd később pótolom az olvasásukat, viszont azért azt hozzátenném mert nem bírom felfogni 24 éve fújó számítástechnikai hátszelemmel, hogy hogy a haragos zsidó körbemetélt farkára lehet futtatni egyprocesszoros gépen négy gigabájtnyi programot egyszerre, hogy annak akármennyi értelme is legyen? Francnak az ilyen embernek egy számítógép? Mert az odáig rendben van, hogy beröffentünk 4 gigányi programot és alkalomszerűen használgatjuk őket, de hogy egyszerre? Tök mindegy mennyire multitask egy rendszer, de processzor-erővel akkor sem tudja kihajtani azt a rengeteg katyvaszt amit beletömnek 4GB-be! De ha szigorúan idősíkon nézzük a párhuzamos feladatfuttatást, akkor nincs igazam mert el bírja a processzor, na de milyen lassan, mennyire erőltetve?! Jelenleg 4GB-n felüli RAM-ra csak egy atomfizikusnak vagy affélének van szüksége! Na meg vérpistikének aki élni nem tud 8GB alatt mert 4 monitorra kifeszítve autóversenyzik saját maga ellen.
Zelk - 2009-11-11 18:19:12 válasz erre
droland! :DDD
nagyon sok esetben igazad van! próbáltam képletesen fogalmazni, de úgy látom nem értetted, mit szerettem volna kifejezni.
vagyis kilépések után nem kellett éveket várni mire bejött egy Firefox. (remélem rajtad kívül mindenki más értette)
a gta 4 játéknál akadozást a memória használatra értettem (nem tudok pontos adatokkal szolgálni mennyivel), de látványosan kevesebbet tölt a játék, mint előtte. a töltési ideje (1. betöltésnél) számomra a felére csökkent.
általánosítottam ez is igaz, hogy "bármilyen programból kilépve" ez az állítás ténylegesen nem igaz!
ha, már a szavakon lovagolsz idézek tőled:
"soksoksok másodpercig használhatatlan mert a vinyó darál"
ez is egy ALJAS GECI HAZUGSÁG!!
ha, te elvárod másoktól, hogy nem korrigálhatnak, akkor te neked sem kéne valótlant állítanod!
nem értem miért állítottad, hogy legecizett valaki?
ahogy visszaolvasom ez sem igaz!
legfeljebb azért lehetsz csak geci, mert a stílusod azzá tesz.

"ÁLLÍTANI ÚGY KELL, hogy az utólag is megállja a helyét, ne legyen szükség KORREKCIÓRA." -egy fórumozó bölcs
visormail - 2009-11-11 16:25:11 válasz erre
AZONNAL HÍVJUK A RENDŐRSÉGET!
Ja igen mondjuk ez lehet még egy megoldás
visormail - 2009-11-11 16:23:14 válasz erre
xxxx mér nem jön már? lefagyott a linuxa, vagy már fent van neki a starter és az fagyott szét?
dagonya - 2009-11-11 15:50:04 válasz erre
Semmi gond, csak felveszem azt a stilusú beszédet, beszólást, amit ti, próbálok alkalmazkodni...

hát ez így elsőre nemigen sikerült
droland - 2009-11-11 15:40:09 válasz erre
Semmi gond, csak felveszem azt a stilusú beszédet, beszólást, amit ti, próbálok alkalmazkodni...
norbx - 2009-11-11 15:01:08 válasz erre
meg az sem kizart :DDDDD
Előző 10
Következő 10
Lap: 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13, 14 , 15 , 16 , 17 , 18 , 19 , 20 , 21 , 22 , 23 , 24 , 25
© szamitogep.hu