FŐOLDAL

KAPCSOLAT

MÉDIAAJÁNLAT

REGISZTRÁCIÓ HÍRLEVÉL
PC-ÁRUHÁZ DRIVERS SZAMITOGEP Antivirus SZAKÜZLET

· Aktuális fórumok
·  Vinyó betűk.
·  FujitsuSiemens AMILO Li 1718 WiFi hiba
·  eladó notebook processzor
·  fujitsu siemens d1844 driver
·  Internet Explorer 9
·  Videóból képek
·  youtube mp3 converter
·  szám címe
·  windows 7 (x86) vagy (x64)
·  Vinyó gondok
·  SOS ! Laptop gond! Nézz be! <----
·  sokáig kikapcsolt telefon
·  DVMP Pro serial?
·  tv adás felvétele
·  BAJ VAN A GÉPEDDEL? SEGÍTÜNK!!!
·  Turbo Boost Driver - MINEK?
·  GPS
· Fórumok - Szoftver - Internet Explorer 9
droland - 2011-03-24 11:02:18 válasz erre
Alapvető dolgokat nem tudtok a windowsról. Az IE9 telepítése gyakorlatilag a teljes rendszer motort kicseréli, mivel amikor megnyitsz egy mappát vagy bármit azt az internet explorer motor vezérli a windowsban, mint mondjuk a csoportházirendet vagy a gpedit.msc-t. Tehát rendszer csere történik, ezért az ujraindítás.

De egyébként nagyon tudom sajnálni az olyan embereket, akiknek az életbe SEMMI MÁS PROBLÉMÁJUK nincs, csak annyi, hogy az ie telepítés után ujraindítást kér e vagy sem.

Nagyon örülök, hogy ezek az emberek tele vannak pénzzel, semmi gondjuk nincs, soha semmi bajok, teljesen boldog életük van, mert egyetlen egy problémával állnak szembe: az ie telepítés után ujraindítást kér.

Nagyon irígy vagyok rátok, hogy ezen kívül más problémátok nincs.
báron - 2011-03-23 20:02:34 válasz erre
telepítés után újraindítást kér...
f*ck you very much microsoft
T@mas - 2011-03-23 11:01:10 válasz erre
- Az oldal egy másodperccel hamarabb töltődik be
nem mértem, de igen, gyorsabban
- Alicya BigTits hamarabb szopja le HugeDick Frankyt?
nem próbáltam
-A böngésző hamarabb tölt be?
Igen. (valószínűleg tényleg azért, mert használ egy csomó dll-t, mert microosft. Ez mindig is így volt az ie-nél)
Tonyk - 2011-03-23 08:50:26 válasz erre
Ok, gyorsabb, de ez egy mezei böngészés alkalmával, mit jelent?
-Az oldal egy másodperccel hamarabb töltődik be?
-Alicya BigTits hamarabb szopja le HugeDick Frankyt?
-A böngésző hamarabb tölt be? Nem 3, hanem csak 2 másodperc? (mivel MS termék, gondolom használ egy rakás olyan dll-t ami már a win miatt eleve a memóriában van, nem kell kikeresni, betölteni, csak használni)
Nem pártolom egyiket vagy bántom a másikat, de egyelőre nekem a kényelem és testreszabhatóság előnyt élvez fél másodperceknél (egy órás böngészésnél nem tom' van e 10-15 másodperc előny). De ez én vagyok , meg is érdemlem.
T@mas - 2011-03-22 23:59:10 válasz erre
na! van firefox 4 is
szerintem az ie9 gyorsabb
droland - 2011-03-19 12:18:09 válasz erre
Most már teljesíti az IE is így van. Olvasgattam forumot, nagyon sokan már ELŐRE leírták, hogy bugos meg minden. Ez a tipikus előítélet.

De hát ezért élünk ilyen környezetben mind...
T@mas - 2011-03-19 10:33:14 válasz erre
Ez így van:) Annyira nevetséges, amikor böngészőket szintetikus tesztekben hasonlítgatnak össze:)

pl mi a szar az az acid3 nekem nem sikerült rájönnöm. De ha valaki különbséget talál mindennapi használatban egy 95-öt meg egy 96-ot elért acidos böngészőben, az jelentkezzen:)

Az a böngésző jó, amit szeretsz, megszoktál, általában gyorsnak érzed, amivel hosszabb használat után sincs több vírusod, mint mással.

ie, ff, chrome, ezek mind teljesítik ezt. Túl nagy különbség nincs.
droland - 2011-03-19 08:27:32 válasz erre
Én is szeretem ezeket a teszt oldalakat. Ezeket egy nap 100x megnézem. Mint minden más oldalt is. Mivel ezen tesztoldalakon nem hozz 100%-ot, míg az általam nézet valódi információt hordozó oldalakat meg 100%-osan megjejeníti én is tiszta ideg vagyok, hogy pont a teszt oldal nincs 100%.

És a miatt is ideges vagyok, hogy a böngésző "háborúban" úgy hasonlítják össze a HTML5 teszt tudást, hogy még nincs is hivatalosan véglegesítve a HTML5, mint leíró nyelv, hogy miknek és hogyan kell kinéznie. 2014-15-re ígérték. Addig meg annyi féle lesz, hogy nem győzünk majd váltogatni a böngészők között, ha éppen oldalt váltunk.

Csak ne legyen igazam. TISZTA IDEG VAGYOK!

KI NEM SZARJA LE???????????????????????
cadgers - 2011-03-18 22:48:52 válasz erre
FF4 jó lenne ha olyan pörgős lenne mint a chrome. IE9 elsőre nem tűnik rossznak, de a HTML5 teszten elég rendesen megbukott. Acid3 sem 100%-os! Persze most még nincs jelentősége
T@mas - 2011-03-15 11:34:28 válasz erre
hát lehet hogy én is most fogok visszatérni ie-re
Előző 10
Következő 10
Lap: 1 , 2, 3
© szamitogep.hu